Hakkımızda

Hakkımızda

BHE DİGİTAL, 2018 yılında kurulan birçok dijital konuda insanlara fayda sağlayan bir şirkettir. Günümüz dünyasında toplumlar işi internet üzerinden hallederken BHE DİGİTAL birçok kişinin yardımcısı olmayı başarmıştır. 3 kişilik ekibiyle hareket eden BHE DİGİTAL bireylerin sorunlarla karşılaştığı noktalarda yardımcı olabilmek adına içerikler üretmektedir. Ekip devamlı ve ince çalışarak dijital dünyanın devamlı değişen hareketini titizlikle takip etmektedir. Kişilerin sosyal medya üzerinden izlenme ve lisans üzerine olan aramalarına yardımcı olabilmiştir. İzlenme, beğeni ve takip edilebilme dünyasında, BHE DİGİTAL insanlara hizmet verme konusunda birçok başlığı ile bireylerin sosyal medya hesaplarında farklı olabilmesi için yardımcı olacak içeriklere el atmıştır. Sosyal medya dünyasında farklı olabilmenin adreslerinden biri olmuştur. Dijital dünyanın hızına yetişme noktasında zorlanan kişiler BHE DİGİTAL ile aradıklarını bulabilmektedir.

 

Beğeni, takipçi ve izlenme konularında hesabınızı büyütmenize, birçok insana ulaşmanıza, sosyal medyanın keyfini doyasıya çıkarmanızda ve kolaylıkları elinizin altında bulmanızda BHE DİGİTAL sizin için tek adres olma konusunda çalışmaktadır. Birçok kişinin özellikle Windows Office araştırmalarına yardımda ön ayak olmuştur. Windows Lisans ürünlerinde bilgi sahibi olmak ve buna ulaşmak için değerli noktalara değinmektedir. Günümüz dünyası sosyal medya üzerinden hareket eden bir dünya haline gelmiştir. İşte bu konularda BHE DİGİTAL, web tasarım işi ile ilgilenen kişilere de yardımcı olmak için de varlığını sürdürmektedir. Web tasarım konusunda, var olan sitenizi bambaşka bir boyuta getirmeniz için size birçok imkân sunmaktadır. BHE DİGİTAL’in sunmuş olduğu hizmet ile sitelerinizde fark yaratmanız artık çok da zor değildir.

 Sosyal medya devleri, Twitter, İnstagram gibi uygulamaların takipçi sorunlarına el atmıştır. Twitter da 365 Gün Garantili Takipçi başlığı ile sizlere garanti takipçi sunma konusunda yardımcı olmaktadır. Ayrıca sosyal medya uygulamalarında kişilere BHE DİGİTAL, eski tarihli hesap satışı ile kitle büyütme konusunda fayda sağlatacak konumdadır. Kişi sayınızın artması ve devamlı sizin hesabınızda kalması demek, sizin sosyal medya kullanımınızda daha farklı birçok kitleyi bünyenize çekmek demektir. Bir ticari hesabınız varsa gelen takipçinin daima sizinle kalması daha çok takipçinin sizin hesabınızı tercih etmesi anlamına gelmektedir. BHE DİGİTAL sayesinde ticari sayfanız, sosyal medya üzerinde daha çok parlayacaktır. İşte bunun garantisini sunan BHE DİGİTAL sizlere bir tık uzaklıktadır.

Aldığı olumlu dönüşler sayesinde kişilere daha fazla hizmet, daha fazla ayrıcalık ve daha fazla yardım sağlama konusunda daima emin adımlarla ilerlemektedir. Çünkü alınan olumlu dönüşler daha fazla olumlu dönüşe kapı açmak ve sizin yorumlarınızla hareket etmek demektir. BHE DİGİTAL siz değerli insanların yorumları ile hareket edip sizlere daha kaliteli hizmet sağlamak için sürekli olarak takipte ve hızla çalışmaktadır.

Günümüzde dijital dünyanın önemini fark eden siz bireylerin, güvenirliliğe karşı da önemi verdiğinizi anlıyoruz. İşte bu konuda BHE DİGİTAL kişi verilerine ve gizliliğine de saygı duymaktadır. Gizlilik konusunda sizlere yardımcı olarak içinizin rahat etmesini sağlayarak, sosyal medyanızı korunur durumda kılmaktadır. Güvenirlik denilince tek adres olmak konusunda emin adımlarla yürüyen BHE DİGİTAL sizlere daima yardımcı olmak için hareket etmektedir. Kişinin güvenirliği bizim için daima en önemli husus olmaktadır.

 

 

Sosyal medyanın günümüzdeki varlığının her gün katlandığı bu nokta da BHE Digital birçok konu başlığı ile kişilere ulaşma hedefindedir. Günümüz dünyası, sosyal medya varlığı ile hareket etme noktasındadır, kişilerin sosyal medya için araştırma yöntemleri konusunda BHE DİGİTAL kendi varlığını ön plana çıkarmış, bu konular hakkında insanların işine yarayacak bilgiler sunmaktadır. Aradığınız her konuya size yardımcı olmak BHE DİGİTAL için bir misyon demektir. Kurulma amacı siz değerli insanlara hizmetin en kalitelisini sağlamaktır.

 

Önemsenen ve işletmelerin en çok ihtiyacı olan Google Harita Kaydı hizmeti ile işletmelerin ve kişilerin yardıma ihtiyacı olan konuda değerli hizmetler vermektedir. Verilen hizmetler BHE DİGİTAL’in sosyal medya konusunda, dijital dünya da faaliyet göstermesini ve bir tık öne çıkmasını sağlamıştır.

Peki BHE DİGİTAL NEREDEDİR?

İstanbul Büyükçekmece de hizmet vermektedir. Sizlere olan hizmetler için sıkı ve denetimli çalışan BHE DİGİTAL sizi ve kurumunuzu rahatlatacak, yardım istediğiniz nokta da size hizmet sağlayacak güvenilir bir dijital platformdur.

 

BHE DİGİTAL, dijital ve sosyal medya uzmanlığı konusunda siz değerli insanlara hizmeti ile varlığını sürdürmektedir. Daha iyisi çalışmakta ve siz değerli insanlar için uğrak noktası olma yolunda emin adımlar atmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kafanızdaki Soruya cevap bulamadınız mı ? Bizlerle iletişime geçin.

Instagram’da sizi takip eden Türk ve aktif gerçek kullanıcılardır. Hesabınızdaki paylaşımları beğenebilir, yorum yapabilir ve sizinle etkileşime geçebilirler.

Gerçek kullanıcılar hesaplarını kendileri yönettiklerinden dolayı alacağınız bu hizmette düşüş yaşanabilir. Bu nedenle her siparişe ek olarak yaklaşık %25 fazladan gönderim sağlanır.

Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.